Vector SmartWatch 30 Günlük Pil Ömrüyle Piyasayı Sarsacak mı?

Vector SmartWatch 30 Günlük Pil Ömrüyle Piyasayı Sarsacak mı?

Akıllı saatler de akıllı telefonlar gibi aslında aynı işlevlere sahip. Biri hariç, Vector SmartWatch rakiplerini gölgede bırakacak bir şarj ömrüyle devlere parmak ısırttıracak gibi duruyor.

Akıllı saatlerin üstesinden gelemedikleri tek sorun şarj ömürleri. Apple gibi bir dev bile 18 saatlik pil ömrünü aşamadı. Ancak bu her üretici bu sıkıntıyı yaşayacak anlamına gelmiyor olabilir.

Vector SmartWatch’un Luna  & Meridian markaları tam 30 günlük pil ömürleriyle piyasaya girmeye hazırlanıyor. Baselwold Saat Fuar’ında sergilene Vector akıllı saatler, klasik saat görünümleriyle oldukça şık ve hafif görünümlü ürünler. Ancak her şey şıklıkla bitmiyor, Vector Luna  & Meridian marka saatler Apple’dan 10 misli daha fazla pil ömrüne sahipler.

Bu kadar uzun bir pil ömrü saat akıllar da bazı sorular yaratıyor. Vector akıllı saatlerin fonksiyonelliği hakkında henüz bir bilgi yok. Baselworld’de sadece maketleri görüldü. Saatler yaz aylarında piyasaya çıkacaklar. Tüketiciler Apple ve Android akıllı saatlerle rekabete girecek kadar çılgın bu markayı yakında ya çok takdir edecekler ya da Vector SmartWatch çıktığının ertesi günü anında unutulup gidecek.  

Apple Watch'un Rakipleri Kim? İşte En Detaylı Karşılaştırma

Apple Watch Pek Çok Soruyu da Beraberinde Getirdi

LG G Watch Tüm Dünyada Satışa Sunuluyor

YORUMLAR