Venom'un Fragmanı Animasyona Uyarlandı

Venom'un Fragmanı Animasyona Uyarlandı

Tom Hardy'nin başrolde olduğu Venom filminin yeni fragmanı animasyona uyarlandı. Fragmanın animasyon hali oldukça güzel olmuş.

Sony ve Marvel ortaklığında hazırlanan Venom filmi yayınlanan son fragmanıyla birlikte dillerden düşmüyor. Yayınlanan ilk fragmanda Tom Hardy'i Venom olarak görememiştik. Bu da tüm hayranları hayal kırıklığına uğratmıştı. Sony ikinci fragmanda hayranların sesini dinledi ve Venom'u bolca gördüğümüz bir fragman yayınladı. Oldukça beğenilen yeni fragman çok kısa bir sürede 53 milyon gibi bir izlenme rakamına ulaştı.

 

Venom hayranlarından birisi ikinci fragmanı animasyona uyarladı. Spider-Man'in 90'lardaki animasyon serisinde Venom'u tanımıştık. Hatta Venom çok kısa bir sürede animasyon serisinin başrolü haline gelmişti. Darth Blender ismindeki Youtube kanalı bu seriden kesitler alarak fragmanı animasyon haline getirmiş. Fragmanın animasyon halinin çok güzel durduğunu söylemeden edemeyeceğim.

Venom filminin yönetmenlik koltuğunda Ruben Fleischer oturuyor. Başrollerinde ise Tom Hardy, Michelle Williams, Jenny Slate ve Riz Ahmet gibi büyük isimler yer alıyor. Film 5 Ekim 2018'de vizyona girecek.