Video Çekmek İçin Toplanan İki Farklı Grup Birbirine Girdi! Hastanelik Oldular

Son günlerde oldukça popüler olan sosyal medya uygulamalarından birine video çekmek için toplanan iki grup arasında kavga çıktı

tiktok kavgası

Son günlerde oldukça popüler olan sosyal medya uygulamalarından birine video çekmek için toplanan iki grup arasında kavga çıktı. Ansızın birbirlerine giren iki grubun kavgası sonrasında hastaneye kaldırılanlar oldu.

Akıllara durgunluk veren olay, geçtiğimiz pazar günü saat 15.30 sıralarında Esenyurt’ta meydana geldi. Popüler uygulamaya video çekmek için bir araya gelen iki farklı grup, benzer noktalarda video çekme gafletine düşmüşlerdi. 

İddiaya göre, sosyal medya uygulamasına video çekmek için bir sitenin kullanılmayan boş alanında bir grup genç toplandı. Gençler video çektikleri esnada içeriye 10-15 kişilik bir grup girdi. Henüz bilinmeyen bir sebeple iki grup arasında sözlü tartışma yaşandı. Sözlü tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü, gruplar birbirine girdi. Bu sırada yere düşen Sidar A. (15) tekmelerin ve yumrukların hedefi oldu. Sidar A. aldığı darbelerden dolayı bayıldı.

Gencin bayıldığını gören grup olay yerinden koşarak uzaklaştı. Daha sonra Sidar A.’nın baygın yattığını gören arkadaşları A.’yı kucaklarına alarak kendi imkanlarıyla hastaneye götürdü. Baş ve vücudunun belirli kısımlarından darp edilen Sidar A.’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Sidar A.’nın acımasızca dayak yediğini söyleyerek, ”Biz video çekmek için oraya geldik. Daha sonra bir grup içeriye girerek bize rahatsızlık verdi. Sonra aramızdan bir kişiye bulaşarak kavga çıkardılar. Bizde ayırmak isterken onlarla kavga etmek zorunda kaldık. Arkadaşımız Sidar yere düştü bu sırada onlarda 10-15 kişi yerdeki arkadaşımıza tekme yumruk saldırdılar. Bu gelenlerin yanında bıçakta vardı ve yerdeki arkadaşımıza bıçak çektiler ancak başka bir arkadaşımız üzerine yatarak bu olayı engelledi. Arkadaşın baygın yattığını görüp olay yerinden kaçtılar” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR