Vimeo'nun iPhone Video Düzenleme Uygulaması Cameo Tamamen Yenilendi

Vimeo'nun iPhone Video Düzenleme Uygulaması Cameo Tamamen Yenilendi

Vimeo'nun geçtiğimiz yıl satın almış olduğu Cameo video düzenleme uygulaması baştan aşağı yenilenerek iPhone kullanıcılarına sunuldu.

Cameo uygulaması ile ön plana çıkan yeni firmayı satın alarak uygulamayı kendi adıyla Apple Store'a sunan Vimeo, böylece iPhone kullanıcılarının kendi videolarını çekip düzenleyerek paylaşmalarına olanak sağlıyordu. Güncelleme ile birlikte video oluşturma ve düzenleme işlemlerini mobil uygulama üzerinde çok daha kolaylaştıran Vimeo, adeta uygulamayı baştan yarattı diyebilirim.

Cameo'nun en önemli özellikleri arasında video oluşturma, düzenleme ve paylaşma bulunuyor. Eski sürümüne göre video düzenleme işlemleri çok daha kolay hale getirilirken aynı zamanda video renderlama işlemleri de hızlandırılmış. Cameo'nun kullanıcı sayısını arttırmak isteyen ve hali hazırda kullanan kişilerin kullanım deneyimini arttırmak isteyen Vimeo, uygulamanın yeni sürümüyle istediğini alacaktır.

Uygulama üzerinde dilerseniz direkt olarak Vimeo videolarını kullanabilir ya da iPhone'unuzun kamerası ile yeni videolar çekebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz videoları vimeo'ya da kolayca yükleyebiliyorsunuz. Cameo'yu aşağıdaki indirme bağlantısına tıklayarak hemen indirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Not: Google üzerinde uygulamanın eski sayfası indexlendiği için Google üzerinden uygulamanın Apple Store sayfasına ulaşılamıyor. Bu nedenle üstteki indirme bağlantısını kullanarak hemen indirebilirsiniz.

Facebook'ta Sizi Kimlerin Engellediğini Nasıl Bulursunuz?

YORUMLAR