Vine'ın Tasarımını Tamamen Değiştiren Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Vine'ın Tasarımını Tamamen Değiştiren Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı

Mobil cihaz kullanıcılarının yüklemeyi eksik etmediği ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip Vine kullanıcıları için yeni bir güncelleme yayınladı.

Twitter tarafından tanıtılan ve zamanla büyük ilgi gören mobil uygulama Vine, 6 saniyelik videolar yükleyerek eğlenceli vakit geçirmeye imkan tanıyor. Uzun süredir güncellemeler ile kendini geliştirmeye çalışan uygulama geçtiğimiz saatlerde en büyük kozunu oynadı. Vine klasik tasarımını çıkardı ve daha modern bir tasarıma geçiş yaptı.

Resmi blog sayfasında duyurduğu güncelleme yavaş yavaş tüm platformlar için etkin olacak. Şuanda iOS mobil işletim sisteminde tüm kullanıcılar tarafından indirilebilecek bir güncelleme yayınlanmış durumda. Bazı kaynaklar diğer platformlar için güncellemenin yayınlamış olduğunu, zamanla diğer işletim sistemleri için de güncellemenin aktif olacağını söylüyorlar.

Vine'ın bu yeni güncellemesi sadece tasarım değişikliği ile bitmiyor. Arapça, İbranice ve Farsça gibi yeni dil destekleri de uygulamaya kazandırıldı. Dil desteğinin çoğaltılmasından sonra bildirim sisteminde de özelleştirme seçeneği getirdi. Yani Vine uygulaması size istediğiniz gibi bildirim gönderecek. Çeşitli sekmeler oluşturup bunların arasında tek dokunuş ile gezintiyi yapabilme imkanı da bu güncelleme ile kullanıcılara sunulmuş.

Vine'ın yeni tasarımını görmek için aşağıdaki bağlantılardan uygulamayı ücretsiz bir biçimde güncellemenizde fayda var.

 

Cumhurbaşkanlığı Seçimi İçin Nerede Oy Kullanacağım?

YORUMLAR