Vine v2 Başka Bahara Kaldı

Bir süre önce Vine'ın kurucusu Dom Hoffman tarafından verilen müjdeyle, Vine'ın yepyeni özelliklerle tekrar sunulacağı söylenmişti. Ancak Vine için gerekli izinleri alamayan Hoffman, Vine v2'yi belirsiz bir tarihe ertelediğini duyurdu.

Bu duyuruyu v2 isimli Twitter adresinden yapan kurucu Hoffman, v2’nin yasal ücretlerinin ve diğer masrafların düşünüldüğünden daha pahalı olduğunu söyleyerek, Vine'ın başka bir bahara kaldığını belirtti. Ancak projenin yalnızca ertelendiğini, henüz bitmediği konusunu da vurgu yapan Dom Hoffman, yatırımcılardan istediği maddi desteği sağlayamadı.

Yatırımcılar şu anki Vine v2 projesinin eksik olduğunu düşünüyorlarken aynı zamanda kullanıcıların bu platforma tekrar dönmesinin zor olacağını dile getiriyorlar.

Ancak yine de bu projenin tamamen sonlanmadığını belirtmek gerekiyor. Yepyeni fikir ve özellikler üzerinde duran kurucu Hoffman, hala proje kodlarının kendisinde olduğunu fakat her şey bir araya gelmeden ilerleyemediğini söyledi. Bu konuda maddi desteğin önemli olduğunu da açıklayan geliştirici, şu anda başka yatırımcılara yönelmiş durumda.

Yani kısaca belirtmek gerekirse, Vine v2 tam olarak bilinmeyen bir tarihe ertelendi. Fakat bardağın dolu tarafından bakmak gerekirse, yine de yakın tarihte kullanıcılara sunulacak bir v2 projesi bulunduğunu belirtmek gerekiyor.

 Peki ya sizce Vine v2'nin tekrardan eski gücünü kazanması mümkün mü? Görüşleriniz bizimle paylaşın.