Vine Videoları Artık Telefonunuza Bildirim Olarak Gelecek

Vine Videoları Artık Telefonunuza Bildirim Olarak Gelecek

Popüler kısa video paylaşma uygulaması Vine, Twitter altyapısında tüm hızıyla büyümeye devam ediyor. 6 saniyelik videolar çekip yüklemenize sağlayan mobil uygulama yeni bir güncellemeyle değişti. Artık takip ettiğiniz kişilerin yüklediği videolar bildirim olarak telefonunuza gelecek.

Vine, milyonlarca kullanıcıya sahip ve yeni geliştirilen özellikleriyle mobil uygulamalar arasında en çok indirilme unvanını koruyor. 6 saniye uzunluğunda videolar çekip yüklediğiniz bu sosyal ağ uygulaması artık bildirim sistemini destekler hale getirildi.

Twitter'ın mobil uygulamalarında aktif halde bulunan bir özellik tekrar Vine için geliştirildi ve kullanıma açıldı. Vine üzerinden takip ettiğiniz bir kullanıcının profiline girip onu bildirim sistemine katabiliyorsunuz. Bildirim sistemini aktif etmek için sevdiğiniz kişinin profiline girip sağ üst köşede yıldız olarak tasarlanan bölüme dokunmanız gerekiyor. Bu bölüme dokunduktan sonra bildirim sisteminiz aktif hale geliyor. Bildirim gelmesi için onay verdiğiniz kullanıcı her yeni video yüklediğinde telefonunuza sesli bir uyarı gelecek. Tabii telefonunuz sessizde ise bildirimin sesi duyulmayacak. Sürekli Vine'a girmek istemeyenlere sadece sevdiği kişinin videoları takip etmek isteyenlere özel geliştirilmiş bu özellik şimdiden oldukça fazla kişi tarafından kullanılmaya başlandı bile.

Vine'ın yeni güncellemesi Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi için aynı anda dağıtılmaya başlandı. Siz de kendi uygulamanızı güncellemek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan Vine'ı sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

Twitter Bağımlıları İçin Hashtag Tuşu Üretiliyor

İspanya İşsizleri Twitter’dan Takibe Aldı 

YORUMLAR