Vine'dan Çocuklara Özel Vine Uygulaması: Vine Kids

Vine'dan Çocuklara Özel Vine Uygulaması: Vine Kids

Eğer akıllı telefon veya tabletlerinizi çocuklarınızla paylaşıyorsanız sizin için güzel bir haberimiz var. Twitter'ın kısa video çekme ve paylaşma servisi Vine çocuklara özel içerikleri bir araya topladığı yeni iOS uygulaması Vine Kids'i App Store üzerinde kullanıcıların beğenisine sundu. 

Vine Kids temel olarak çocukların yaşlarına uygun eğlenceli ve eğitici içerikleri filtreleyerek bir araya toplayan bir kısa video izleme uygulaması. Normalde Vine uygulaması üzerinden de kullanıcılar kısa videolar izleyebilmekteler. Fakat bu videoların bazılarında yetişkinlere yönelik bir dil ve yine yetişkinlere yönelik görüntüler kullanılabiliyor. İşte bu nedenden ötürü akıllı telefon veya tabletinizi çocuklarınızla birlikte kullanıyorsanız bu içerikler çocuğunuzun gelişimi açısından problem yaratabiliyor. Vine Kids sayesinde ise çocuğunuzun eğlenerek kendini geliştirebileceği ve yeni şeyler öğrenebileceği videolar parmak uçlarınıza geliyor. 

Vine Kids uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmekte. Uygulama içerisinde çeşitli animasyonlar, sevimli hayvanlar ve birçok farklı eğlenceli kısa video kullanıcıları bekliyor. Uygulama içerisinde parmağınızı sola veya sağa sürükleyerek kısa videolar arasında geçiş yapabiliyor, ekrana dokunduğunuzda komik sesler duyabiliyorsunuz.

Vine Kids'in iOS versiyonunu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Uygulamanın Android versiyonunun da kısa bir süre içerisinde yayınlanması bekleniyor.

Twitter Yeni Video Paylaşma ve Grup Mesajlaşma Özelliklerini Tanıttı

YORUMLAR