Vine'ın iOS Versiyonu Güncellendi

Vine'ın iOS Versiyonu Güncellendi

Çıkışından itibaren çok hızlı şekilde büyüyen ve büyümeye devam eden popüler video paylaşım servisi Vine'ın iOS uygulaması güncellendi. Yapılan açıklamalarda bu güncelleme sayesinde iOS kullanıcıları Vine üzerinde daha kolay yeni Vine'lar keşfedebilecek ve paylaşabilecek.

Dün gündüz saatlerinde güncellenen uygulama iPhone ve iPad'lerinizde yüklü ise güncellemeyi unutmayın. Eğer yüklü değil ise aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilirsiniz.

Peki güncelleme ile ne gibi yenilikler ve değişiklikler geldi diye soracak olursanız, artık Vine kullanıcıları özel kanalları takip edbilecek. Videoları kategorilendiren bu özellik sayesinde ilginizi çeken kategori ile ilgili kanalları takip ederek seveceğiniz Vine'lara daha kolay ulaşabileceksiniz. Seçtiğiniz bir kanalı takip etmek için sağ üstteki artı işaretine dokunmanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra yayın akışınızda bu kategorile ile ilgili öne çıkan tüm vine'ları göreceksiniz.

Uygulamaya gelen güncelleme sayesinde artık iPhone ve iPad'lerinizin kamerası ile daha önceden çekmiş olduğunuz videoları Vine olarak kullanabileceksiniz. Bu özellik 2014 yılının başlarında gelmiş olmasına rağmen uygulamayı açmadan bu tür bir paylaşımda bulunamıyordunuz. Artık uygulamayı açmadan istediğiniz videoyu seçerek paylaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Güncelleme içerisinde yeni iPhone'lar için gerçekleştirilen bazı tasarım optimizasyonları da bulunuyor. Eğer sizde sıkı bir Vine kullanıcısı iseniz ve iPhone yada iPad'iniz var ise, Vine uygulamasını hemen güncellemenizi öneriyorum.

Google İki Aşamalı Doğrulamaya Fiziksel Güvenlik Anahtarı Ekliyor

YORUMLAR