Vine'ın Yeni Kamerası Android İçin Aktif Hale Getirildi

Vine'ın Yeni Kamerası Android İçin Aktif Hale Getirildi

6 saniye gibi kısa bir süre boyunca videolar çekip paylaşmanıza izin veren mobil eğlence uygulaması Vine, yeni bir güncellemeyle karşımıza çıktı. Daha önce iOS işletim sistemi için tanıttığı yeni kamerasını Android için de aktif hale getirdi.

Vine, milyonlarca kullanıcıya sahip Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemleri için geliştirilen bir uygulama. 6 saniyelik videolar çekip paylaşmaya yarayan Vine son dönemde oldukça popüler olarak kullanılıyor. Twitter'ın altyapısını ve geliştirmesini üstlendiği Vine, geçtiğimiz haftalarda tanıttığı yeni kamerasını Android işletim sistemi için güncelledi. Hatırlarsanız  bu haberimizde uygulamanın kendine özel yeni kamerasından bahsetmiş ve Android için yayınlamadığını söylemiştik.

Bildiğiniz üzere Vine'a anlık olarak video çekip yüklemeniz gerekiyordu ve daha önce kaydettiğiniz videoyu paylaşmanız mümkün değildi. Android'e özel yayınlanan güncelleme paketiyle birlikte artık daha önce çekip arşivinize eklediğiniz videolarıda Vine'da paylaşabileceksiniz. Bu özelliğin yanı sıra 3-4 videoyu birleştirip 6 saniyelik yeni bir Vine oluşturmanızda mümkün.  Gelişmiş özellikleri ile yeni Vine'ı denemenizde fayda var. Artık sizde fenomenler gibi başarılı videolar çekebilirsiniz.

Vine uygulamasını aşağıdaki bağlantılar yardımıyla ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Bu yeni kamera özelliğinin sadece iOS ve Android için güncellendiğini de hatırlatalım.

Twitter Tweet Gömme Özelliğini Kaldırdı

Vine Artık Masaüstünde!

YORUMLAR