Vivaldi Web Tarayıcısı Daha Kararlı Çalışan 1.1 Sürümüne Güncellendi

Vivaldi Web Tarayıcısı Daha Kararlı Çalışan 1.1 Sürümüne Güncellendi

Çiçeği burnunda Chromium tabanlı web tarayıcısı Vivaldi güncellendi. Vivaldi 1.1 sürümü tüm platformlarda güncelleme alarak yeni özellikleriyle göz dolduruyor.

8 Nisan 2016‘da kullanıma sunulan 1.0 sürümünden sonra Vivaldi tarayıcısının 1.1 sürümü de duyuruldu. Sekme kullanımında iyileştirmelerle yapan Vivaldi 1.1 sürümü, Opera 12’den alınan hızlı arama özelliğini biraz daha iyileştirmiş gibi duruyor. Öte yandan 1.1 sürümü Google Chromium 50’ye karşı tarayıcı motorunu da güncellemiş.

Vivaldi 1.1 güncellemesi tarayıcıya daha hızlı sekme düzenlemesi, yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliğinde düzeltmeler, Alt tuşunu kullanarak çoklu sekme kapatma ve düzenleme gibi kullanıcıya kolaylık sağlayan özellikler sağlamış durumda. Vivaldi 1.0 kullanıcılarına kişiselleştirilebilir klavye kısayolları, ara yüzde kişiye özel komut satırları, fare hareketleri için destek ve sekmeleri istediğimiz yerde kullanabilme gibi değişik özellikler sağlıyordu. Sağ tarafta yer alan özel sütun ise kullanıcıya birçok ekstra servis verebiliyordu. Bu özelliklerin hemen hepsi güncellenerek daha kararlı hale getirildiler. İsterseniz Vivaldi 1.1 web tarayıcısını hemen indirerek bir deneme sürüşü yapabilirsiniz. 

Çiçeği Burnunda Vivaldi Web Tarayıcısı Spartan'a da Rakip Olacak

Vivaldi Browser Nihayet 1.0 Sürümüyle Karşımızda

YORUMLAR