Vivo'dan Renk Değiştiren Akıllı Telefon Geliyor

Vivo, renk değiştiren akıllı telefon modeli geliştiriyor. Merak edilenler haberimizde.

vivo-renk-degistiren-akilli-telefon

Akıllı telefon üreticisi Vivo, ilerleyen zamanlarda renk değiştiren akıllı telefon modelini piyasaya sürebilir. İşte Vivo'nun renk değiştiren akıllı telefonu hakkında gelen bilgiler.

Vivo Renk Değiştiren Akıllı Telefon Üzerinde Çalışıyor 

Pocketnow'un aktardığı habere göre Vivo, OnePlus Concept One'ın arka kamera sensörlerini renkli camın arkasına gizlemek için kullandığı elektrokromik cam teknolojisini kullanıyor. Bu teknoloji ile birlikte Vivo akıllı telefonunun arka kısmının rengini değiştiriyor.

Akıllı cam veya dinamik cam olarak da bilinen elektrokromik cam, arabaların camlarında ve evlerin pencerelerinde kullanılıyor. Elektrik ile camın rengi değiştiriliyor. Elektrokromik cam teknolojisini çok yakında akıllı telefonlarda da göreceğiz.

Weibo'da paylaşılan bilgilere göre, telefona bildirim geldiğinde arka panelin rengi değişecek. Arka panelin rengi gelen bildirime göre farklı renklere bürünecek. Vivo, renk değiştiren bir arka paneli ne zaman veya hangi telefonda göreceğimiz konusunda resmi bir açıklamada bulunmadı.

Sizler Vivo'nun renk değiştiren akıllı telefonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlardan görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

YORUMLAR