Vivo X3 Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

Vivo X3 Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

Dünyanın en ince akıllı telefonu ünvanını elinde bulunduran Huwai Ascend P6, sahip olduğu bu ünvanı çok uzun süre geçmeden Vivo X3'e bıraktı. Çin merkezli bir şirket tarafından üretilen ve sadece Asya pazarında satışa sunulması beklenen Vivo X3 artık dünyanın en ince akıllı telefonu ünvanının yeni sahibi olarak kayıtlara geçmeyi başardı.

5 inçlik 720p HD ekranı, a MediaTek 1.5GHz'lik dört çekirdeli işlemcisi, 1GB'lık RAM'i, 8 megapiksellik LED flaşlı arka kamerası, 5 megapiksellik ön kamerası, 16GB'lık dahili depolama alanı, arttırılabilir depolama alanı ve 2000 mAh'lik bataryasıyla dikkatleri üzerine çeken Vivo X3, ince ve zarif tasarımıyla da beğeni toplamayı başardı.

Çin merkezli bir şirket olan BBK tarafından imal edilen Vivo X3, sadece 5.6mm kalınlığında. Bilindiği üzere daha önce dünyanın en ince akıllı telefonu ünvanına sahip olan Huawei Ascend P6'nın kalınlığı 6.1mm'ydi.

Sonbahar ayları içerisinde Asya pazarında piyasaya sürülmesi beklenen akıllı telefon Vivo X3'ün daha sonraki dönemlerde Avrupa ve Kuzey Amerika pazarlarına da giriş yapması muhtemel görünüyor.

Çin üzerinde 2498 Yuan'dan (yaklaşık 400 dolardan) satışa sunulması beklenen Vivo X3'ün fiyatı, sahip olduğu teknik özellikler göz önünde bulundurulduğu zaman oldukça uygun.

AdBlock İnternet Reklamcılığına Karşı Reklama Başladı

YORUMLAR