VLC Sıkıntılarını Aştı, Google Play'de Güncellenerek Raflara Yerleşti

VLC Sıkıntılarını Aştı, Google Play'de Güncellenerek Raflara Yerleşti

Popüler medya oynatıcısı VLC'de geçtiğimiz aylarda PC üzerinde bazı güvenlik açıkları saptanmıştı. Android üzerinde'de sıkıntılar yaşayan uygulamasıyla VLC bir süre eleştirilmişti. Yeni yamalarla bu sorunları aşan VLC, Google Play'e güncellenerek yerleşti.Artık Android cihazlarda daha kararlı çalışan VLC, kullanıcıları sıkıntıya sokacak tüm hatalardan arınarak daha kararlı bir Android sürümüyle raflara geliyor. VLC 1.0.1 koduyla güncellenerek Google Play'de yerini alan kullanıcıların beğenisini kazanmış medya çalar, hala beta nitelemesini adının önünden kaldırmış değil. 

En iyi açık kaynak kodlu medya çalar olarak bilinen VLC internet üzerinden müzik ve video yayınları izlerken bazen Android telefonlarda sıkıntılar yaratabiliyordu. VLC 1.0.1 Beta bu sıkıntılardan arınmış, nispeten daha kararlı video ve mp3 takip etmemizi hedefliyor. 

VLC; MKV, MP4, AVI, MOV, Ogg, FLAC, TS, M2TS ve AAC gibi bir çok tercih edilen formatı oynatabiliyor. VLC Android yenilenmiş medya kütüphanesiyle de kullanıcılara kolaylık sunmayı hedeflemiş. VLC 1.0.1 Beta akıllı telefon ve tabletlerde yenilenmiş kontrol widget’ı ile de beğeni kazanacak. 

VLC Media Player Windows Phone Mağazası'nda!

VLC Player App Store'dan Tekrar Kaldırıldı

Windows 10 İçin VLC Player Görüntülendi

Medya Oynatıcısı VLC’de Bazı Güvenlik Açıkları Saptandı

YORUMLAR