Vodafone, iPhone 5’i 49 Liradan Başlayan Fiyatlarla Alıcılara Sunacak

Vodafone, iPhone 5’i 49 Liradan Başlayan Fiyatlarla Alıcılara Sunacak

Turkcell ve Avea gibi Vodafone da iPhone 5 için belirlediği fiyatı açıkladı. 49 liradan başlayan fiyatlarla müşterilerin iPhone 5 sahibi olabileceğini duyuran Vodafone'da bu fiyat, tarifelere göre farklılık gösterecek.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt bu konuda şöyle açıklamalarda bulundu: “İhtiyaca uygun mobil internet hizmetleri sunarken, ülkemizde sayısal uçurumun kapanması ve fırsat eşitliği sağlanmasına katkıda bulunmayı kurumsal sorumluluğumuzun bir parçası görüyoruz. Akıllı telefon pazarının en gözde cihazlarından iPhone 5'i, abonelerimiz için akıllı telefon seçmeyi, satın almayı ve kullanmaya başlamayı kolay, anlaşılır ve erişilebilir kılan 'ACAİP' kapsamında 49 liradan başlayan avantajlı fiyatlarla abonelerimizle buluşturacağız.”

iPhone 5’i 3G hızında Vodafone Süper İnternet deneyimiyle kullanıcılara sunmayı planlayan Vodafone’un en avantajlı fiyatı sunmaya çalıştığı çok açık.

Buna göre, numaranızı Vodafone'a taşıyıp Red tarifesini seçtiğiniz takdirde, iPhone 5'e 24 ay taahhütle, tarifenize ek ayda 49 lira ödeyerek sahip olabilirsiniz. Fakat yeni abone değilseniz ve taahhütle iPhone 5 almayı planlıyorsanız fiyatlar tarifenize göre belirleniyor.

Fiyatlar Red tarifeliler için tarifeye ek ayda 59, Red Mini'liler için 69, Cep Avantaj Her Yöne tarifesini seçenler için 79, Cep Avantaj Midi'yi seçenler için ise 85 lira olarak belirlenmiş.

YORUMLAR