Voscreen iOS Uygulamasıyla Kolayca İngilizce Öğrenin

Voscreen iOS Uygulamasıyla Kolayca İngilizce Öğrenin

Voscreen, bir süredir İngilizce öğrenmek isteyenlerin internet üzerinde kullanabilecekleri servislerden bir tanesi olarak hizmet veriyordu ve Türkçe dışında başka dilleri de desteklemesi sayesinde pek çok ülkeden kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer aldığını söyleyebilirim. Uygulamanın iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış iOS sürümü de sonunda yayınlandı ve böylece kullanıcıların her an her yerde İngilizce öğrenmeye devam etmeleri mümkün hale geldi.

Uygulama Voscreen Dinamik Linguistik Kişiselleştirme Algoritması'nı kullanıyor ve bu algoritma sayesinde her bir kullanıcıya onun ihtiyacı olan içerikler sunulabiliyor. Böylece gereksiz detaylarla uğraşmadan İngilizce öğrenirken mutlaka bilmeniz gerekenleri anlık olarak görebiliyorsunuz.

Voscreen'de İngilizce öğrenirken karşınıza çıkan özel olarak hazırlanmış ve gerçek filmlerden, dizilerden, tv programlarından alınan kesitleri izliyor, daha sonra videoda söylenenleri karşınıza çıkan iki seçenekten birisini kullanarak tercüme ediyorsunuz. Dolayısıyla gerçek hayatta İngilizce'de kullanılan tüm kalıp ve cümleleri öğrenme imkanı doğuyor.

Herhangi bir gramer içeriği olmamasına karşın dili sanki bir çocuğun ana dilini öğrenmesi gibi öğrendiğiniz için oldukça etkileyici sonuçların alınabildiğini de belirtmek gerek. Uygulamanın geliştiricisi Sesli Ekranlar Bilişim ve Eğitim A.Ş., her gün yirmi ila kırk dakikalık bir çalışmanın İngilizce öğrenmek için yeterli olacağını belirtiyor.

Eğer siz de en hızlı ve doğal yoldan İngilizce öğrenmek isterseniz, iOS cihazlarınıza Voscreen'i indirmeyi ya da web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

LINE Camera 100 milyon indirmeye ulaştı

YORUMLAR