VSCO Artık Video Düzenlemeyi Destekliyor

VSCO Artık Video Düzenlemeyi Destekliyor

App Store’un öne çıkan uygulamalarından VSCO, iOS tarafında güncellendi. Özel abonelere açılan güncellemeyle birlikte sunulan yeni video düzenleme aracı, şirketin özel gerçek zamanlı resim işleme teknolojisi SENS’in avantajlarını kullanıyor.

App Store’da Fotoğraf ve Video kategorisinde en çok indirilen uygulamalar arasında olan ve aylık 30 milyonu aşkın aktif kullanıcısı bulunan kamera uygulaması VSCO’ya video düzenleme aracı eklendi. Şirketin Haziran ayında tanıttığı tescilli yeni resim işleme teknolojisi SENS ile güçlendirilen video düzenleme aracı, 4K çözünürlükte 30FPS, 1080P çözünürlükte 60FPS veya daha düşük çözünürlükte tüm iOS video formatlarını destekliyor. Boyut veya uzunluk sınırlaması getirilmemiş.

Video Editing Tool for VSCO X from VSCO on Vimeo.

VSCO uygulamasını hali hazırda kullanıyorsanız yeni video düzenleme aracını göremeyebilirsiniz. Çünkü video düzenleme aracı VSCO uygulamasına sahip tüm kullanıcılara sunulmayacak. Sadece VSCO X üyeleri – ki üyeliğin ücreti yıllık 19.99$ - kullanabilecek. VSCO X üyesi iseniz bu özelliği kullanmak için uygulamayı başlatın ve stüdyo içindeki duyuru görseline dokunun. Bu noktada film rulonuzdaki videolar stüdyolarınıza aktarılacak. Düzenlemek istediğiniz videoyu seçtikten sonra da VSCO X kütüphanesindeki ayarları kullanmaya başlayabilirsiniz.

iOS için En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

YORUMLAR