Walking Dead Oyununun 1. Sezonu Humble Bundle'da Bedava!

Walking Dead Oyununun 1. Sezonu Humble Bundle'da Bedava!

Eğer Telltale Games tarafından geliştirilen resmi The Walking Dead oyununun ilk sezonuna kalıcı olarak sahip olmak isterseniz Humble Bundle üzerindeki fırsatı kaçırmayın. Bu haberi hazırladığımız andan itibaren yaklaşık 1 gün boyunca devam edecek kampanyada oyunun ilk sezonu ücretsiz olarak bütün oyunculara dağıtılıyor.

Günümüzden 5 yıl önce, 2012 yılında tanıştığımız Walking Dead oyunu başarılı bir macera oyunuydu ve Telltale Games'e ödül de kazandırmıştı. Bu oyundan sonra ünlenen Telltale Games, Batman, Game of Thrones ve Minecraft gibi önemli yapımların da macera oyunlarını geliştirmişti. Eğer halen Walking Dead oyununu oynamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilir, oyunun ilk sezonunu bedava ve kalıcı olarak Steam kütüphanenize ekleyebilir ve firmanın diğer oyunlarında da karşılaşacağınız yapıyı görebilirsiniz.

Walking Dead oyununun ilk sezonuna ücretsiz sahip olabilmek için bu sayfayı ziyaret ederek "Add to Cart" tuşuna tıklamanız, sonrasında alışveriş sepetinize giderek oyunun ürün anahtarını almanız gerekiyor. Oyunun Steam ürün anahtarı e-posta adresinize gönderiliyor, sonrasında anahtarı Steam üzerinde 23 Eylül tarihine kadar etkinleştirmeniz gerekiyor.

Şimdiden iyi eğlenceler.

Skyrim Special Edition Bu Hafta Sonu Steam'de Ücretsiz!

YORUMLAR