Walking Dead Sevenler Buraya, Mobil RPG Oyunu The Walking Dead: No Man's Land Yayınlandı

Walking Dead Sevenler Buraya, Mobil RPG Oyunu The Walking Dead: No Man's Land Yayınlandı

Eğer AMC'nın dünyaca ünlü televizyon dizisi The Walking Dead'i heyecanla izliyorsanız size güzel bir haberimiz var. The Walking Dead dizisi zombiler tarafından istila edilen kıyamete sürüklenmiş bir dünyada geçen zorlu bir hayatta kalma mücadelesini ekranlarımıza taşıyor. Bu dizide Rick, Daryl, Michone, Glenn ve diğer kahramanlarımızın maceralarına tanık oluyoruz ve onlarla birlikte bu kaosa sürüklenmiş dünyaya konuk oluyoruz. Fakat The Walking Dead'in bir sezonu bittikten sonra bir sonraki sezonu uzun bir süre bekliyoruz. İşte The Walking Dead: No Man's Land bize bu uzun arayı eğlenceli bir şekilde değerlendirme imkanı verecek bir mobil oyun.

Şu an için sadece iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefon ve iPad tabletler için yayınlanmış bir RPG oyunu olan The Walking Dead: No Man's Land'de dizinin en sevilen kahramanlarından olan Daryl'e katılarak kendi hayatta kalma mücadelemizi başlatıyoruz. Dizideki Terminus ve hapishane gibi tanıdık mekanları ziyaret ettiğimiz oyunda kahraman ekibimizle zombilerle savaşıyoruz ve serüvenimiz boyunca zorlu kararlar alıyoruz. Kimi zaman grup üyelerimizden birini geride bırakmak gibi seçimler yapmamız kaçınılmaz oluyor.

The Walking Dead: No Man's Land, Fallout serisinin ilk oyunları gibi rol yapma oyunu klasiklerine benzeyen bir oyun yapısına sahip. Sıra tabanlı savaş sistemine sahip olan oyunda taktiksel bir şekilde hamle yaparak savaşmaktayız. Kahramanlarımızın sahip olduğu özel yetenekler, istatistiksel özellikler, ekipmanlar ve silahlar bu savaşlarda ön plana çıkıyor. Zombileri yok edip görevleri tamamladıkça kahramanlarımız daha tecrübeli hale geliyorlar, yeteneklerini ve silahlarını geliştirebiliyorlar.

The Walking Dead: No Man's Land uzun süren bir eğlence sunmakta. Oyunun geliştiricisi Next Games DY, oyunun bu sene içinde Android için de yayınlanacağı bilgisini paylaşıyor.

The Walking Dead: No Man's Land'ı ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR