Warcraft Filmi İçin 360 Derecelik Kartal Gözünden Azeroth Videosu Yayınlandı

Warcraft Filmi İçin 360 Derecelik Kartal Gözünden Azeroth Videosu Yayınlandı

2016 yılının en çok beklenen film projesi Warcraft için YouTube’da 360 derece ve 1080p kalitesinde bir tanıtım videosu yayınlandı.

Yönetmenlik koltuğuna Duncan Jones’un geçtiği (the Moon, Source Code) ve başrollünü Vikings dizisinden tanıdığımız Travis Fimmel’in oynadığı Warcraft, 2016 yılında beyazperde de boy gösterecek. Film hakkında o kadar çok spekülasyon yapılıyor ki hangisinin gerçek, hangisinin yalan olduğunu söylemek çok zor.

Ancak geçtiğimiz günlerde internete düşen 360 derecelik 1080p kalitesindeki kuş bakışı (kartal bakışı demek daha doğru) video, filmin kalitesi hakkında ufak da olsa bir fikir veriyor. Video Azeroth’un üzerinde uçan, oyunda seyahat etmek için kullanılan kartallardan birinin üzerinden çekilmiş hissi uyandırıyor. Kartalın üzerinden 360 derece teknolojisiyle tüm Azeroth’u görebiliyorsunuz.

Mümkünse videonun ayarlarını 1080p’ye çekmeye çalışın, böylelikle muhteşem detayları gözden kaçırmayacaksınız.

Yukarıdaki resimde kalite ayarlarını nasıl yapacağınızı açıkça görebilirsiniz. Sol üst köşede bakış açınızı 360 derece değiştirebileceğiniz gibi WASD tuşları ya da fare kullanarak bunu yapmanız mümkün. Videoyu tam ekran oynatmanızı, mümkünse bilgisayarınızın sesini de biraz açmanızı tavsiye ederiz.

4 Dakikalığına da Olsa Bir Jet Pilotu Olmak İster misiniz?

Warcraft ve Starcraft Temalı Eğlence Parkı

Hearthstone: Heroes ofWarcraft Oynanış Videosu

YORUMLAR