Warface Çıkış Yaptı! Hemen Oynamaya Başlayın!

Warface Çıkış Yaptı! Hemen Oynamaya Başlayın!

Crysis ve FarCry gibi popüler oyunların geliştiricisi Crytek tarafından geliştirilen çevrimiçi bir aksiyon oyunu olan Warface nihayet çıkış yaparak oyun severlerle buluştu. Ücretsiz olarak oynanabilecek Warface, yüzde yüz Türkçe dil desteğine ve Türk oyuncular için özel olarak hazırlanan Türkiye sunucularına da sahip.

Bu noktada en büyük pay Crytek şirketinin kurucularından biri olan Cevat Yerli'nin dersek hiç yalan olmayacaktır. Daha önce Crysis üzerinde de Türkçe dil desteğine yer vererek Türk oyuncularının kalbini kazanmayı başarak şirket, bu kez de Warface'i yüzde yüz Türkçe dil desteğiyle Türk oyuncularla buluşturarak, Türkiye pazarına ne kadar değer verdiğini bir kez daha göstermiş oldu.

Uzun süredir kapalı beta döneminde olan oyun, kapalı beta sürecini oynamaya hak kazanmış olan dünya üzerindeki birçok oyuncu tarafından test edilmekte ve oyun içerisinde yer alan eksiklikler giderilmekteydi. Anlaşılan o ki Crytek artık oyun içerisinde herhangi bir eksiklik veya hata olmadığından emin olmuş olsa gerek ki Warface'i tüm dünya ile buluşturmaya karar verdi ve oyunu piyasaya sürdü.

Kuzey Amerika, Avrupa ve Türkiye'de GFACE üzerinden oynanabilecek olan oyunu www.warface.com/tr adresini ziyaret ederek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynayabilmek için bir GFACE hesabına sahip olmanız gerekiyor. Bu nedenle eğer daha önceden kendinize ait bir kullanıcı hesabınız yoksa, bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekiyor. Kayıt işlemleri oldukça basit olduğu için bu noktada sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Kendinize ait bir GFace hesabı oluşturduktan sonra, hesabınıza giriş yaparak Warface'i oynamaya hemen başlayabilirsiniz. Bu arada Warface tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir oyun olduğu için GFACE Experience Plugin'ini tarayıcınız üzerine yüklemeniz gerekiyor. Zaten oyunu oynamaya başlamadan önce eklentinin yüklenebilmesi için otomatik olarak sizden izin istenmektedir. İzin vermeniz durumunda eklenti tarayıcınıza kurulacaktır ve ardından ilk kez oynayacağınız için uzun sürebilecek bir yükleme adımının ardından Warface'i oynayabileceksiniz.

Şu an için sadece PC kullanıcılarının beğenisine sunulan Warface'in gelecek yıl içerisinde Xbox 360 platformu üzerinde de çıkış yapması bekleniyor. Warface'de sizler de yerinizi alarak sınırsız aksiyon ve heyecanın tadını çıkarabilirsiniz.

Need for Speed: Rivals Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR