Watch Dogs 2 PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Watch Dogs 2 PC Çıkış Tarihi Ertelendi

Oyuncuları büyük bir hack macerasına çıkaracak ve açık dünyanın tadını sonuna kadar tattıracak olan Watch Dogs 2 PC çıkış tarihi hakkında üzücü bir açıklama geldi. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamayla Watch Dogs 2'nin PC sürümünün ertelendiği duyuruldu.

İlk oyunu ile büyük bir heyecan yaratan; ancak oyuncuların açık dünyadan beklediği birçok şeyi veremeyen Ubisoft, serinin ikinci oyunuyla bambaşka bir çehreye bürünmüş bir Watch Dogs ile karşımıza çıkacak. Chicago yerine bu sefer kurgusal bir San Francisco'da geçecek olan Watch Dogs 2, ana karakter bazında da büyük bir değişikliğe gidecek. Daha "cool" ve olgun bir karakterden, gencecik ve deli dolu bambaşka bir karaktere geçecek olan seri, Playstation 4, Xbox One ve PC platformu için piyasaya sürülecek.

Bugün resmi Ubisoft Blog adresi üzerinden yapılan açıklama ile oyunun PC çıkış tarihinde küçük bir değişiklik yapıldığı açıklandı. Yapılan açıklamayla Watch Dogs 2 PC çıkış tarihi 29 Kasım olarak değiştirildi. Daha önce oyunun 15 Kasım itibariyle bütün platformlarda aynı anda çıkacağı söylenmişti. Bu değişikliğin sebebi grafiklerde iyileşmeye gidilmesi ve çeşitli sorunların giderilmesi olarak açıklandı. Böylece Watch Dogs 2, 29 Kasım itibariyle Final Fantasy 15 ile aynı güne denk gelmiş oldu.

Watch Dogs 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Watch Dogs 2'ye Ait Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

YORUMLAR