Watch Dogs 2 ve Yeni South Park E3'de Görücüye Çıkacak

Watch Dogs 2 ve Yeni South Park E3'de Görücüye Çıkacak

Bu senenin E3 etkinliğine çok az bir zaman kaldı. Tüm oyun firmaları artık hangi oyunlarla sahnede olacaklarını açıklıyor ve en bomba oyunlardan ikisi Ubisoft'tan geliyor.

Her ne kadar ilk Watch Dogs'la istedikleri ivmeyi yakalayamasalar da anlaşılan o ki, Ubisoft çalışanları umutlarını kesmiyor.lar Zaten birkaç senedir geleceği söylenen Watch Dogs 2, Ubisoft'un açıkladığına göre E3'te sahne alacak. Bu açıklama da bu aralar gezen Watch Dogs 2 söylentilerini doğru çıkartıyor.

Sadece bu da değil, Watch Dogs 2'nin yanında ünlü firma bir de yeni South Park: The Fractured But Whole'u tanıtacak. Özellikle South Park: The Stick of Truth'u sevenler, yeni oyun için şimdiden çok heyecanlı görünüyor.

Tabii bu iki büyük oyunun yanında Ubisoft'tan For Honor, yeni Ghost Recon Wildlands ve Eagle Flight gibi oyunlar da bekleniyor, açıklananlara göre bu oyunların demoları da oynanabilir olacak. Her E3'te olduğu gibi yine Ubisoft konferansında Aisha Tyler sahne alacak.

Her ne kadar The Division'da yaşanan oyun bugları ve hilelerle gündemde olsa da, Ubisoft bakalım bu sefer oyuncuların gönlünü kazanabilecek mi?

Watch Dogs 2, AMD Ekran Kartları ve DirectX 12 ile Coşacak!

GTA Online'ın En Büyük Eklenti Paketinden İlk Video Geldi

Minecraft Şimdiye Kadar Kaç Adet Sattı ve Kaç Kişi Tarafından Oynanıyor?

YORUMLAR