WD My Cloud EX4 ile 16TB Veri Depolamak Mümkün

WD My Cloud EX4 ile 16TB Veri Depolamak Mümkün

Western Digital, WD My Cloud EX4 adını taşıyan yeni kişisel depolama cihazını tanıttı. Profesyonellere ve çalışma grubu kullanıcılarına yönelik olan ağa bağlı depolama cihazı olan bu bulut depolama çözümünün detayları haberimizde.

Depolama çözümleri sağlayıcı Western Digital, My Cloud ailesini genişletmeye devam ediyor. My Cloud EX4 adındaki yeni bulut depolama cihazı büyüt boyutlarda veri yedeklemek isteyenler için ideal bir ürün. 8TB, 12TB veya 16TB depolama alanı seçenekleri ile gelen My Cloud EX4, Easy-Slide-Drive teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde herhangi bir tornavida veya araç kiti kullanmadan saniyeler içerisinde depolama cihazınızın kurulumunu gerçekleştirebiliyorsunuz. EX4’ün arka kısmında ayrıca USB 3.0 destekli sabit sürücüler ile uyumlu USB genişleme portları yer alıyor. Kasada ayrıca verilerinizi güvende tutmanız için RAID 0, 1, 5,10 ve JBOD gibi çeşitli seçenekler bulunuyor.

Eğer PC kullanıcısıysanız My Cloud EX4 ile birlikte bilgisayarlarınızı yedeklemenize imkan tanıyan WD SmartWare Pro yazılımına sahip oluyorsunuz. MAC kullanıcısıysanız verilerinizi yedeklemek için Apple’ın Time Machine yedekleme yazılımını kullanmanız gerekiyor. Çift Ethernet ve güç kaynağı portuna sahip ürünün 8TB sürümü 799.99 dolar, 12TB sürümü 949.99 dolar ve 16TB sürümü 1149.99 dolardan satışa sunuldu.

Western Digital, My Book Sürücülerini Yeniledi

YORUMLAR