WeChat İle Gönderdiğiniz Mesajları Artık Geri Alabiliyorsunuz

WeChat İle Gönderdiğiniz Mesajları Artık Geri Alabiliyorsunuz

Mesajlaşma uygulaması savaşlarında son hamle WeChat'ten geldi. Çin pazarının yükselen değeri WeChat, attığınız mesajı geri almanızı sağlayan bir güncelleme sundu.

WeChat ekibi son pişmanlık fayda etmez dememiş, uygulamada attığınız mesajdan pişmansanız geri almanızı sağlamak için harekete geçmiş. Getirilen yeni özellik sayesinde, gönderdiğiniz mesajın üzerine uzunca bir süre dokunduğunuzda çıkan ayarlar düğmelerinden “Unsend” yani geri al seçeneğine dokunduğunuzda mesaj hem sizin hem de alıcının ekranından uçup gidiyor. Bu özelliği kullanabilmeniz için tek şart 2 dakika içinde karar verip silmek, yoksa mesajınızı silme hakkınızı kaybediyorsunuz.

Güncellemenin bir yeniliği de artık listenizdeki kişilere etiket atamanızı sağlıyor olması. Böylece yapacağınız duyurularda ilgili kişilere ulaşmanız daha kısa sürebilecek.

Hem mesaj hem fotoğraf gönderilerinizde faydalanabileceğiniz silme özelliği şimdilik sadece iOS cihazlar için mevcut. Android için bir tarih verilmese de yakında geleceğini tahmin ediyoruz.

Skype'ın Masaüstü Uygulamasının Eski Versiyonları Kaldırılıyor

HTC, Gerçek Altından Yapılan HTC One Hediye Ediyor!

YORUMLAR