Netflix'in Yeni Dizisi Wednesday Bir Haftada En Çok İzlenen Dizi Oldu!

Netflix'in geçtiğimiz hafta izleyicilere sunduğu yeni dizisi Wednesday, Stranger Things'in elinde bulundurduğu rekoru egale etti. İşte detaylar!

Netflix'in Yeni Dizisi Wednesday Bir Haftada En Çok İzlenen Dizi Oldu!

Geçtiğimiz hafta yayınlanan önemli içeriklerden biri olan Wednesday dizisi Netflix'in yeni göz bebeği olmuş gibi görünüyor. Netflix'in yaptığı önemli projelerden biri hâline gelen Wednesday rekordan rekora koşuyor.

Netflix'in yeni ve popüler dizisi Wednesday, geçen hafta yayınlanmasıyla birlikte bir haftada en çok izlenen İngilizce dizi unvanına sahip oldu ve Stranger Things'e ait olan 4. sezondaki rekoru egale etti.

Netflix'in açıklamasına göre bir haftada en çok izlenen İngilizce dizi rekorunu ele geçiren Wednesday'in ilk sezonu 341,2 milyon saatin üzerinde izlendi. Addams ailesinin yaşadıklarını konu alan dizi son dönemin en gözde dizilerinden biri konumunda.

Rekor daha önce bir haftada 335 milyon saat ile Stranger Things'teyken, ondan önce ise Squid Game rekoru elinde bulunduruyordu.

Netflix'in Yeni Dizisi Wednesday Bir Haftada En Çok İzlenen Dizi Oldu!

Wednesday Konusu

Wednesday'in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore  Akademisi'nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

Netflix'in Ocak Ayı İçerikleri Belli Oldu
İNTERNET

Netflix'in Ocak Ayı İçerikleri Belli Oldu

Netflix, 2022 yılının başından bu yana abone kayıplarıyla uğraşıyor, öyle ki şirket geride kalan dönemde yaklaşık 1 milyon abone daha kaybettiğini açıklamıştı.

YORUMLAR