Western Digital'den Yine Bir İlk!

Western Digital'den Yine Bir İlk!

Dünyanın en büyük sabit disk üreticisi Western Digital, yeni Slim serisi kolay taşınabilir depolama aygıtını tanıttı. Mobil kullanıcılar için tasarlanan My Password Slim, inceliği, yüksek kapasitesi ve metal kasası ile dikkat çekiyor. Ürünün fiyatı ve teknik özellikleri haberimizde.

Geçtiğimiz Haziran ayında 1 TB kapasiteli en ince sabit disk ürünü ile karşımıza çıkan Western Digital, yeni ürünleri ile sektörde öncü olmaya devam ediyor. Bu sefer de en ince 2 TB kapasiteli taşınabilir sürücü olan My Passport Slim ile karşımızda. Metal kasaya sahip ürün 256-bit şifreleme ile verileri koruyor. Sadece 0.48 inç inceliğinde olan My Passport Slim, USB 3.0 bağlantısını kullanıyor. Tabii ki, diğer USB 3.0 sürücülerinde olduğu gibi ürünü USB 2.0 portlarında çalıştırmak mümkün. 1 TB ve 2 TB depolama alanı seçenekleri mevcut olan yeni Slim serisi sürücüler, NTFS biçimde formatlanmış şekilde geliyor. WD SmartWare Pro yazılımı sayesinde dosyalar otomatik olarak sürücüye yedekleniyor.

Ürünün 1 TB’lık sürümü sadece Western Digital’ın resmi web sitesinde satışa sunuluyor. Fiyatı 99.99 dolar olarak belirlenmiş. 2 TB’lık sürümününi fiyatı ise 149.99 dolar.

Sony Reader PRS-T3 Resmen Tanıtıldı 

YORUMLAR