WhatsApp Güncellendi, Yazı Boyutları Artık Değiştirilebilecek

WhatsApp Güncellendi, Yazı Boyutları Artık Değiştirilebilecek

Anlık olarak milyonlarca kişinin kullandığı Whatsapp uygulaması güncellendi. Bu güncellemenin ardından uygulama üzerinde bazı değişiklikler yapıldı ve en önemlisi Whatsapp'a Android Wear desteği getirildi.

Her başarılı uygulama gibi Whatsapp'ta kendini geliştirmek için belirli aralıklarla çeşitli güncellemeler yayınlıyor. Bu güncellemelerin en can alıcı noktası şirket tarafından kullanıcıları rahatsız etmeden hızlı bir şekilde yapılması. Whatsapp söylediğimiz gibi başarılı bir güncelleme paketinin ardından uygulamasına ekli olan Android Wear desteğini tüm platformlar için kazandırıldı.

Android Wear, Google'ın projelerinden bir tanesi ve akıllı saatlerle entegre olarak çalışıyor. İşinize yarayabilecek tüm bilgileri size hızlı bir şekilde sunmayı amaçlayan Android Wear, yavaş yavaş kullanıcı sayısı olarak gelişiyor. Bu proje sayesinde Whatspp'ta artık kolunuza bildirimler gönderebilecek. Mesela size arkadaşınız tarafından gönderilen bir mesajı anlık olarak saatinizde görebileceksiniz. Bu özelliğin akıllı saat sahiplerinin sıklıkla kullanacağını düşünüyoruz. Daha önce bu haberimizde belirttiğimiz sistem bu güncelleme ile iyice geliştirildi.

Android Wear desteğinin yanı sıra mesajlaşma alanındaki yazıların boyutlarını değiştirebileceğiniz bir özelikte Whatsapp'a getirildi. Yukarıda bahsettiğimiz yenilikler ve bazı küçük düzeltmeler ile 2.11.362 numaralı güncelleştirme paketi başarıyla uygulanmış oldu. 

Whatsapp'ın güncellenmiş uygulamalarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

WhatsApp 600 Milyon Aktif Kullanıcı Sayısına Ulaştı

WhatsApp Güncellendi Ve Kendi Kamera Sistemini Kullanmaya Başladı

YORUMLAR