WhatsApp iPhone Uygulaması Ücretsiz Hale Geldi

WhatsApp iPhone Uygulaması Ücretsiz Hale Geldi

WhatsApp uzun süredir pek çok akıllı telefon kullanıcısının en çok tercih ettiği mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Sadece bir Wi-Fi yahut mobil data hizmetine ihtiyaç duyan uygulama ücretsiz olarak dilediğiniz miktarda mesaj göndermenize ve arkadaşlarınızla iletişimde kalmanıza yardımcı oluyor.

WhatsApp’ın Android versiyonu ilk 1 yıl için ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve daha sonra yıllık olarak 0.99$ ücretle kullanımına devam edilebiliyor. Ancak WhatsApp’ın iPhone için tasarlanmış WhatsApp iOS uygulaması böyle bir opsiyon sunmuyordu ve kullanmak isteyenler en başında itibaren uygulamayı satın almak zorundaydılar.

Yaklaşan yılbaşı ve WhatsApp’ın rakiplerinin oldukça büyümesi nedeniyle (Viber, Tango vb.) daha fazla kullanıcıyı kendisine çekmek isteyen ekip bugün iPhone’lar için hazırladığı uygulamasını da ücretsiz hale getirdi. Uygulamanın ne kadar süre ücretsiz kalacağı şimdilik belirtilmiyor ancak ücretsiz olarak edinmek isteyenlerin aşağıdaki bağlantıyı kullanarak telefonlarına yükleme yapmaları mümkün.

Nokia'nın Şubat ayında bir tablet tanıtma ihtimali var

YORUMLAR