WhatsApp Material Design ile Güncellendi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın Android sürümüne gelen yeniliklere bir yenisi daha eklendi ve uygulama Material Design'a güncellendi.

WhatsApp Material Design ile Güncellendi

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Android için güncellenen yeni sürümü Google’ın "Material Design" tasarımıyla süslendi. WhatsApp'ın son sürümünün görüntüleri ve indirme bağlantıları için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

WhatsApp uygulamasını Android işletim sistemli cihazları üzerinden kullananlar bir yeniliğe daha kavuştu. Önce WhatsApp Web yeniliğiyle karşılaşan kullanıcılar, WhatsApp’ın sesli arama özelliğiyle birlikte bir hayli memnun oldular diyebilirim. iOS kullanıcıları hala sesli arama özelliğini kullanamazken, Android kullanıcıları için bir güncelleme daha geldi. Google’ın, işletim sistemi ve uygulamalarını süslediği Material Design ile güncellenen WhatsApp, bu yeni görünümüyle oldukça hoş görünüyor.

Henüz Play Store’da yayınlanmayan güncellemeyi hemen indirip denemek istiyorsanız, WhatsApp’ın resmi sitesinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Not: APK dosyasını yükleyebilmek için telefonunuzun Ayarlar > Güvenlik  > Bilinmeyen Kaynaklar bölümü işaretli olmalıdır.NVIDIA, GTA 5 için Özel Bir Güncelleme Yayınladı

Tüm Windows Kullanıcılarını Etkileyen Bir Güvenlik Açığı Bulundu

YORUMLAR