WhatsApp Sesli Arama Özelliği Windows Phone'a Geliyor

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Windows Phone'a Geliyor

WhatsApp'ın sesli arama özelliği iOS ve Android cihazlarına ulaştığında Windows Phone kullanıcıları durumu uzaktan takip etmekle yetinmek zorunda kalmışlardı. Windows Phone kullanıcıları için bu özelliklerin sonradan gelmesi durumu tatsız bir alışkanlık halini almaya başladığı gerçeğini ayrı bir konu olarak saklayacak olursak, nihayetinde bu özelliğin Microsoft'un platformunu tercih edenlere ulaşacak olması güzel bir haber.

WhatsApp'ın sesli konuşma özelliği Windows Phone'a geleceği kesin gözüyle bakılırken şu an kullanıma sunulan bir beta versiyonu bile yok. Şimdilik ufak güncellemelerle mevcut hata bildirimleri ortadan kaldıran WhatsApp ekibinin sesli konuşma özelliğini Windows Phone kullanıcılarına aktarması için ne zaman start verileceği konusunu yakından takip etmek gerekiyor. Zira, Android ve iOS kullanıcıları çoktan bu özelliği kullanmaya başlarken Windows Phone kullanıcıları bu konuşmalara yazılı olarak cevap vermek durumundalar.

Windows Phone kullanıcısı olarak WhatsApp deneyiminiz nasıl? Bazı özelliklerin eksik olması sizin için sıkıntı yarattı mı? Fikirlerinizi bizimle Yorum kutusundan paylaşıp sohbete dahil olabilirsiniz.

WhatsApp Sesli Arama Özelliği Çok Yakında iOS 8 İçin Aktif Edilecek

YORUMLAR