WhatsApp Tüm Android Cihazlar İçin Güncellendi

WhatsApp Tüm Android Cihazlar İçin Güncellendi

 

WhatsApp, daha önce sadece beta kullanıcılarına hizmet veren 'sohbet sabitleme' özelliğini tüm Android kullanıcılarına da sundu. Şimdilik sadece Android işletim sisteminde kullanılabilen bu özellik, henüz iOS işletim sistemi için  servis edilmedi.

WhatsApp sohbet sabitleme ya da "sohbet pinleme" olarak da adlandırılan bu özellik, uygulamada istediğiniz bir sohbeti, sohbet akışının en başına sabitlemek için kullanılıyor. Böylece kalabalık sohbet balonları arasında önemli bulduğunuz konuşmaları hep yukarıda tutabiliyorsunuz. WhatsApp üzerinde bu şekilde, en az 3 kontağınızı ya da grubu sohbet penceresinde en üste sabitlemek mümkün oluyor.

Bu özelliğin en avantajlı tarafı, en son ne zaman görüştüğünüz veya mesajlaştığınız fark etmeksizin, her hangi bir sohbeti uygulamanın en üstüne sabitleyebiliyor olmanız. Tek yapmanız gereken, WhatsApp'ı açıp, seçtiğiniz bir grup veya kullanıcının üzerinde parmağınızı basılı tutmak ve üst kısımda beliren raptiye simgesini kullanmak.

Eğer Android işletim sistemi kullanıyorsanız bu özelliği Google Play Store'dan hemen güncelleyerek kullanmanız artık mümkün.

WhatsApp'da Güvenlik Açığı İddiasına WhatsApp'dan Cevap Geldi

BTK'nın Kafasını Karıştıran Whatsapp Raporları

YORUMLAR