WhatsApp Üzerinden İstediğiniz Dosyayı Sıkıntısız Gönderin

WhatsApp Üzerinden İstediğiniz Dosyayı Sıkıntısız Gönderin

WhatsApp gibi bir hızlı mesajlaşma uygulaması kullanıyorsanız, bazen konuşmakta olduğunuz kişiye dosya göndermek gerekebiliyor. Ne yazık ki, WhatsApp tüm dosya türlerini göndermeyi henüz desteklemiyor.

Ama üzülmeyin! Üçüncü parti bir uygulama olan SendAnyFile, sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor. Kısa süre önce piyasaya çıkan SendAnyFile, oldukça faydalı ve ücretsiz bir uygulama. SendAnyFile tam olarak WhatsApp ve Facebook Messenger gibi benzeri mesajlaşma uygulamaları ile bütünleşerek herhangi bir dosya biçimini gönderebilmenizde oldukça yardımcı oluyor.

SendAnyFile geliştiricisi, kullanıcıların WhatsApp aracılığıyla dosya gönderirken seçim yapabilecekleri iki yöntem olduğunu söylüyor, bu yöntemlerin ikisi de orijinal dosyayı ".doc" biçimine dönüştürüyor. WhatApp üzerinden SendAnyFile uygulamasını kullanan bir dosya alırsanız, özellikle ".doc" dosyalarını açmak için SendAnyFile uygulamasını varsayılan uygulamanız olarak ayarlayabilirsiniz.

SenAnyFile geliştiricisi,  .zip, .rar, .avi ve diğer dosya ve video dosyalarının, sıkıştırılmamış formatlarının da WhatsApp aracılığıyla gönderilebildiğini de açıkladı.

SendAnyFile uygulamasını hemen denemek için aşağıdaki linki kullanabilir ve sınırsız formatta dosya paylaşmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR