WhatsApp'a iOS Üzerinde Yıldızlı Mesaj Özelliği Geldi

WhatsApp'a iOS Üzerinde Yıldızlı Mesaj Özelliği Geldi

WhatsApp iOS üzerinde yeni bir özelliğe daha kavuşuyor. Yıldızlı Mesaj (Starred Message) özelliği iOS kullanıcıları için güncellendi.

WhatsApp “Starred Messages” yani Yıldızlı Mesaj özelliği her hangi bir mesajı işaretleyerek geçmişi yönelik aramalarda daha kolay bulmaya yarıyor. iOS kullanıcıları istedikleri mesajları “yıldızlayarak” Yıldızlı Mesajlar klasörü altında toplayabiliyorlar. Böylece kullanıcılar önemli mesajlar için geçmişe yönelik daha süratli ve etkili arama yapabiliyorlar. Özelliği kullanmak için seçilen bir mesaja bir süre basmak ve yıldız simgesinin belirmesini beklemek yetiyor. Daha sonra yıldızlanmış mesajları bulmak için menüde “Yıldızlı Mesajlar” sekmesini bulmak yeterli oluyor. Bu özellik bireysel iletilerin yanı sıra grup konuşmalarında da kullanılabiliyor.

WhatsApp iOS kullanıcıları bu güncellemeye WhatsApp 2.12.7 sürümüyle kavuşuyorlar. WhatsApp Starred Messages Android ve daha sonra Windows Phone için de güncellenecek. Ancak henüz bu güncellemelerin ne zaman geleceği duyurulmadı. 

WhatsApp Web'de Önemli Güvenlik Açığı!

WhatsApp 900 Milyon Aktif Kullanıcıya Ulaştı

YORUMLAR