WhatsApp'a Yeni Güncelleme Kapıda!

WhatsApp'a Yeni Güncelleme Kapıda!

 

Popüler sohbet uygulaması WhatsApp'a yeni bir güncelleme daha geliyor. Bu güncellemeyle birlikte, uygulama ikonun üzerinde çıkan açılır bir pencere sayesinde, WhatsApp'ı tamamen açmadan daha hızlı iletişim sağlanabilecek. 

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp'ın aktif kullanıcı sayısını açıklayan Facebook, şimdi de WhatsApp'ın yeni güncellemesinin duyurusunu yaptı. Yeni paylaşılacak olan güncelleme, WhatsApp'a açılır pencere ekleyecek. Bu pencere sayesinde, daha kısa sürede karşı tarafla iletişime geçebileceksiniz veya fotoğraf gönderebileceksiniz. 

Örneğin; WhatsApp’ta fotoğrafı çekip daha sonra arkadaşınızla paylaşmak yerine, uygulamayı açmadan doğrudan fotoğraf çekme ekranına giderek arkadaşınıza fotoğraf gönderebileceksiniz. Aynı zamanda, dosya paylaşımı yapabilirken, en çok konuştuğunuz kişilere de bu pencereler üzerinden erişebileceksiniz. 

Android için gelecek olan bu güncellemenin henüz çıkış tarihi paylaşılmadı. Gayet işe yarar bir özellik gibi görünen bu güncellemenin, Android 5 ve üstü sürümlere geleceği belirtildi.   

 

 

 

 

1 Milyar Kişi Her Gün WhatsApp Kullanıyor 

WhatsApp'a Android O Güncellemesi! 

YORUMLAR