WhatsApp’dan Kinayeli Mesaj

WhatsApp’dan Kinayeli Mesaj

Anında mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın popülerliği son derece hızla yükseliyor. Aslında buna popüler demek bile artık zayıf bir tanımlama. WhatsApp artık bir gereksinim olmuş durumda.

2015 Ocak aynın başında WhatsApp kullananların sayısı 700 milyonu işaret ediyordu. Facebook tarafından satın alınan anında mesaj uygulaması WhatsApp’a Allah, 'yürü ya kulum' demiş olmalı çünkü aktif kullanıcı sayısı dün 800 milyon olarak açıklandı. 4 aylık bir zaman dilimi içinde 100 milyon aktif kullanıcıyı daha listesine ekleyen WhatsApp’ın, sene sonunda Facebook aktif kullanıcısı olan 1 milyar 400 milyon kullanıcıya erişmesi artık hayal gibi görünmüyor.

WhatsApp CEO’su Jan Koum Twitter’dan yolladığı mesajda özellikle basın mensuplarına göndermede bulundu. Koum, ‘WhatsApp bugün itibarıyla 800 milyon aktif kullanıcıya ulaştı, sevgili basın mensupları aktif kullanıcı sayısıyla kayıtla kullanıcı sayısını lütfen karıştırmayalım’ dedi.

WhatsApp ile ilgili haberler yazan teknoloji haberi editör ve habercilerine hafif bir uyarı da yapan Koum, mesajın sonuna bir de gülücük eklemeyi unutmadı. 

Değiştirmeniz Gereken 5 Önemli WhatsApp Ayarı

WhatsApp Sesli Arama Nasıl Yapılır?

WhatsApp Günlük Mesajlaşma Rekoru Kırıyor!

YORUMLAR