WhatsApp'ın Beta Sürümünde Fotoğraf Filtreleri Göründü

WhatsApp'ın Beta Sürümünde Fotoğraf Filtreleri Göründü

Facebook'un son zamanlardaki stratejilerine ve güncellemelerine baktığımız zaman Snapchat'teki birçok özelliği kendi uygulamalarına aktardığını görüyoruz. Facebook, hikayeler (story) özelliğinden sonra şimdi de WhatsApp'a fotoğraf filtreleri eklemeye hazırlanıyor.

WhatsApp'ın 2.17.297 olarak kodlandırılan beta sürümünde ortaya çıkan fotoğraf efektleri, hemen peşinden gelen 2.17.298 güncellemesi ile ortadan kaldırıldı. Yani ilk yayınlandığı anda beta sürümü deneyimleme fırsatınız olmadıysa artık o şansınız hiç yok. Çünkü yeni sürümde bu fotoğraf efektleri özelliği bulunmuyor. Görüntülerden görebildiğimiz kadarıyla göndermek istediğimiz bir fotoğrafı yukarıya kaydırdığımızda filtreler ortaya çıkıyor. Canlı, siyah&beyaz, soğuk, krom ve film olmak üzere 5 farklı efekt olduğu görülüyor.

Fakat yine de arama motorlarında "WhatsApp v2.17.297 beta" gibi terimlerle aramalar yaparak "APK" dosyasına ulaşıp kendiniz yükleme yaparak bu beta sürümü test edebilirsiniz. Bu fotoğraf efektleri özelliğinin zaten çok yakında WhatsApp'ın tüm versiyonlarına ekleneceğini de düşünüyoruz.

Whatsapp Mesajlarımız Yine Tehlikede!

WhatsApp'a Gece Modu Özelliği Geliyor

WhatsApp Kullanıcıları Dikkat! Sadece 30 Gününüz Kaldı

YORUMLAR