WhatsApp'ın Kamerası Yenilendi

WhatsApp'ın Kamerası Yenilendi

Dünyada ve Türkiye'de en çok tercih edilen mobil mesajlaşma programlarından biri olan WhatsApp, Android sürümünün uygulama içi kamerasını yeniledi. Duyurulan son güncelleme ile gelen yeni uygulama içi kamera daha sade ve basit bir yapıya sahip.

Yayınladığı güncellemelerle kendini sürekli yenileyen WhatsApp için duyurulan WhatsApp Messenger 2.16.5 güncellemesi ile sevilen mesajlaşma programının Android telefonlardaki kamerası iyileştiriliyor.

Eski kamera ara yüzü (solda) artık eskiyen mavi görüntü yakalama tuşuna sahipken, yeni kamera ara yüzünde (sağda) daha minimal olan beyaz tasarım hâkim. Dahası yeni tasarımda flaş ve kamera değiştirme tuşlarında da minimal ve sade bir değişikliğe gidilmiş.

Her ne kadar hâlihazırda görüntü yakalama tuşuna uzun süreli basarak WhatsApp üzerinden video çekilebilsek de, yeni güncellemede bunu yapabileceğimiz çekim ekranın tepesinde yer alan bir mesajla kullanıcıya tekrar hatırlatılmış.

WhatsApp kamerasını yeni Android sürümlerine yaraşır hale getiren WhatsApp Messenger 2.16.5 güncellemesinin önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

WhatsApp’ın Yeni Güncellemesi Kullanışlı Özelliklerle Geliyor

İstihbarat Güçleri Bu Sefer WhatsApp Mesajlarının Peşine Düştü

YORUMLAR