Whatsapp'ın Ücretsiz Görüntülü Konuşma Özelliği Nihayet Geliyor

Whatsapp'ın Ücretsiz Görüntülü Konuşma Özelliği Nihayet Geliyor

Whatsapp nihayet uzun zamandır kullanıcıların beklediği bir özelliği bünyesine ekliyor. Popüler mesajlaşma uygulamasında çok kısa zamanda görüntülü konuşma özelliği aktif olacak ve kullanıcılar birbiriyle doyasıya görüşebilecek. Pazartesi günü yapılan açıklamayla kesinlik kazanan özellik artık kapımızda diyebiliriz. 

WhatsApp 2.16.318 beta sürümü ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulan WhatsApp görüntülü arama özelliği, arama ikonuna tıkladığımızda bize sesli veya görüntülü arama için farklı birer seçenek sunuyor. Şimdilik birebir görüşmelere izin verecek olan uygulama, maalesef grup konuşmalarına imkan vermiyor. Whatsapp'ın yaptığı açıklamada görüntülü aramanın en çok istenen özellikler arasında olduğuna vurgu yapılırken, daha önce gelmemesinin sebeplerine de değinildi. Eski cihazların ve zayıf bağlantıların çokluğundan dem vuran popüler mesajlaşma servisi, teknik zorlukların buna imkan vermediğini de ifade etti. 

Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma uygulamasında önümüzdeki günlerde yeni bir güncelleme görürseniz şaşırmayın. Yeni akıllı telefonlara ve hızlı hücresel bağlantılara sahip olduğumuz şu günlerde, Whatsapp uygulamasında görüntülü arama yapabilmek hepimize iyi gelecektir. Çok yakında bu özelliği nasıl kullanacağınıza dair de bir blog paylaşacağız. 

WhatsApp’a Gelen Tüm Yeni Özellikler

YORUMLAR