Wileyfox Akıllı Telefon Hem Ucuz Hem de Tilki Gibi Kurnaz Çıktı

Wileyfox Akıllı Telefon Hem Ucuz Hem de Tilki Gibi Kurnaz Çıktı

Wileyfox akıllı telefonu İngiltere’de piyasaya çıktı. Bir tilki türünün adı olan Wileyfox, gerçekten güvenlik konusunda oldukça kurnaz.

Avrupa ve İngiltere’de kendine pazar arayan Wileyfox akıllı telefonu, Wileyfox Swift ve Wileyfox Storm mobil cihazlarıyla piyasada. Wileyfox cihazların en önemli özelliği güvenlik, kişisel bilgileri koruma ve kişiselleştirme opsiyonları olarak tanımlanıyor.

Cyanogen 12.1 (Android 5.1 klonu) işletim sistemine sahip olan Wileyfox’lar, cihazı daha güvenli ve kişiye özel kılabilmek adına ekstra seçenekler sunuyorlar. Wileyfox telefonlarda istediğiniz her uygulamayı hiçbir zorluk çekmeden kaldırmak mümkün. Üstelik bu işlem arkasında uygulamaya ait kod parçacıkları kalmasına da izin vermiyor.

Wileyfox Swift Snapdragon 410 işlemci, 2GB of RAM, 16GB dahili belleğe sahip. Arka kamersı da 16MP olarak tasarlanmış. Çift SIM kartı yuvası taşıyor.

Wileyfox Strom ise ful HD 5.5 inç ekranıyla göz dolduruyor. Bu cihaz kardeşinden daha hızlı, Snapdragon 615 çekirdek kullanıyor ve 3GB RAM ile 32GB dahili bellek sunuyor. Dahili belleği microSD kart ile 128GB’a yükseltilebiliyor. Wileyfox Storm’un kamerası da 20MP.

Wileyfox Storm 600 dolara yakın bir fiyat etiketine sahip.

Türkiye'de Hassas Bütçeler İçin En Ucuz 5 Akıllı Telefon

YORUMLAR