Will.i.am Markalı Akıllı Saat Puls Satışa Sunuluyor

Will.i.am Markalı Akıllı Saat Puls Satışa Sunuluyor

Giyilebilir teknolojinin iyice geliştiği günümüzde en çok ilgi gören cihazlar akıllı saatler oluyor. Samsung gibi büyük firmaların da boy gösterdiği bu kategorinin yeni üyesi Will.i.am oldu. Geçtiğimiz aylarda Will.i.am'ın akıllı saati Puls tanıtılmıştı. Başarılı sanatçının ismini taşıyan o saat artık satışa sunuldu.

Ünlü bir müzik grubunun önemli ismin olan Will.i.am, kendi akıllı saatini geliştirdi ve çok yakında dünya çapında büyük bir satışa başlayacak. Bu akıllı saat diğerlerinde oranla daha farklı bir şekilde çalışıyor. Kendi asistanınızı kolunuzda taşıyormuşsunuz hissi veren bu saatin satışa çıkması "O Ses Birleşik Krallık" yarışmasında duyuruldu. Yarışmada yapılan reklamda 1 GB RAM ve 16 GB ROM'a sahip bu cihaz telefon operatörleri aracılığıyla satılacağından bahsedildi. Bu akıllı saatin sınırlı sayıda üretildiğini ve isteyen herkesin alamayacağını da hemen söyleyelim. Henüz satış rakamını ve satışın nereleri kapsadığını paylaşmayan Will.i.am şirketi bu akıllı saatin ikinci serisini ise çoktan üretmeye başladı.

İkinci seri üretimle satışa çıkarılacak ürünler ise 2015 ve sonrasında gözükecek. Bu saatin üreticisinden dolayı müzik ve ses kalitesi konusunda neler yapabileceğini merak ediyoruz. Ayrıntıları hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Akıllı Saat Pebble Sahipleri Paypal Uygulamasını Kullanabilir

Microsoft Akıllı Saat Birkaç Hafta Sonra Ortaya Çıkabilir

YORUMLAR