Windows 10 Enterprise İçin En İyi Antivirüs Hangisi?

Windows 10 Enterprise İçin En İyi Antivirüs Hangisi?

Windows 10 PC kullanıcıları için en iyi antivirüs seçmek çok zor bir olay değil. En iyi antivirüs listelerinde sıralamalar çok değişmiyor. Ancak kurumsal Windows 10 kullanıcıları için durum bu kadar basit değil.

Windows 10 Enterprise sürümü orta ve büyük işletmeler için çok önemli. Kurumsal şirketler için farklı hizmetler veren Windows 10 Enterprise sürümü için kullanılması gereken en güvenli antivirüs yazılımı da, doğal olarak genel değerlendirmelerden daha farklı sonuçlara sahip.

Kurumsal işletmelerin performans değişimlerinden etkilenmemeleri ve daha ciddi bir koruma kalkanına ihtiyacı oldukları göz önüne alındığında, Windows 10 Enterprise sürümü için kullanılması tavsiye edilen antivirüs tavsiye sıralaması da değişiyor.

Alman antivirüs inceleme ve değerlendirme merkezi AV-Test’in yayınladığı rapora göre kurumsal oluşumlara tavsiye edilecek antivirüs listesi çeşitli özellikleri ile puanlanarak sıralanmışlar. Kullanışlılık, Performans ve Koruma başarıları puanlanan Windows 10 Enterprise sürümü için hazırlanmış antivirüs yazılımlarında lider olarak BitDefender’ı görüyoruz. Kaspersky ise ikinci sırada yer alıyor. Orta ve büyük ölçekli işletmeler için tavsiye edilen güvenlik çözümleri ve puanlarını aşağıda görebilirsiniz. 

Virüslü Bilgisayar Nasıl Temizlenir?

Windows 10 Hello Biyometrik Güvenliği Bakın Nasıl Ciddiye Alıyor

YORUMLAR