Windows 10 Göreceğimiz Son Windows Olacak

Windows 10 Göreceğimiz Son Windows Olacak

Microsoft’un yaptığı açıklamaya göre, Windows 10’dan gerisi yalan. Windows 10 nesiller boyunca gelişerek sürdürülebilir bir işletim sistemi olarak kalacak. 

Microsoft’un resmi olarak yaptığı açıklamaya göre, bundan sonra bir Windows sürümü daha olmayacak. Çoklu platform için geliştirilen Windows 10, yeni sürümler yerine büyük güncellemelerle yoluna devam edecek. Böylece Windows kullanıcıları da sürüm değiştirmek zahmetinden kurtulacaklar.

Bu durum hem uygulama ve program geliştiriciler hem de kullanıcılar açısından avantajlarda sunuyor. Çekirdek yapısı çok gerekmedikçe değişmeyecek olan Windows 10 için uygulama yazmak daha kolay olacak. Windows Market daha işlevsel çalışacak ve artık pek çok programı bu mağazadan yükleme şansımız da olacak.

Windows 10 işletim sisteminin ücretlendirme strateji de dün açıklanmış ve biz de size Microsoft, Windows 10 İşletim Sistemi Ödeme Planı Hakkında İpucu Verdi haberimizle bunu duyurmuştuk. Windows 10 ile beraber tüm işletim sistemi, satış-pazarlama ve uygulama stratejisini baştan aşağı değiştiren Microsoft böylelikle daha sürdürülebilir bir alt yapıya kavuşmuş olacak. Windows 10 böylelikle en son Microsoft işletim sistemi olarak tarihteki yerini alacak. 

Windows 10 Hakkında Bilmek İstediğiniz Her Şey

Windows 10'un Çıkış Tarihini AMD Ağzından Kaçırdı

Microsoft, Windows 10 Bedava Derken Bakın Aslında Neyi Kastediyor

YORUMLAR