Windows 10 İlk 24 saatte 14 Milyon Kurulumu Geçti

Windows 10 İlk 24 saatte 14 Milyon Kurulumu Geçti

Microsoft tarafından yayınlanan bir rapora göre yeni işletim sistemi Windows 10, ilk 24 saatte tam  14 milyon bilgisayarda güncellendi. Bu rakam hızla artıyor.

Microsoft henüz rezerve edilmiş yükseltmelerin tamamlanmamış olduğunu da açıkladı. Her ne kadar yükseltmelerde çeşitli sıkıntılarla karşılaşılsa da şu anda tüm dünyada aktif 14 milyon PC, Windows 10 kullanmaya başladı bile.

Microsoft’un açıklamasına göre 3 Ağustos’ta bu rakam 70 milyona kadar çıkacak. Bu rakam, beklemede olan rezervasyonlar göz önüne alınarak veriliyor.

Henüz küresel olarak her kullanıcı Windows 10’a yükselt” seçeneğini tıklamış değil. Rezervasyonlar haricinde yeni dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda varsayılan sistem olarak kurulan Windows 10’un, sene sonuna kadar 200 milyon PC’de yer alabileceği tahmin ediliyor.

Bu arada, Tamindir sayfalarımızda Windows 10 ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulacağınız blog yazıları ve haberler olduğunu da unutmayın. Bu yazılarımıza her gün bir yenisi daha ekledik. Windows 10 Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Burada!  şimdiye kadar yazılan tüm Windows 10 yazılarını bir arada sunuyor. Sizin için paha biçilmez bir rehber olacağına inanıyoruz.

Windows 10 Güncellemesi İçin Yaşadığınız Sorunları Çözüyoruz

Microsoft Edge Tarayıcıyı Kullanmak İçin 7 Önemli Sebep

Bilgisayarınızı Windows 10’a Hazırlamak İçin Yapmanız Gerekenler

YORUMLAR