Windows 10 Insider Kullanıcılarının Beklediği Güncelleme Yayınlandı

Windows 10 Insider Kullanıcılarının Beklediği Güncelleme Yayınlandı

Microsoft’un 200 milyondan fazla bilgisayarda kurulu yeni işletim sistemi Windows 10, final sürümü çıktığından bu yana sürekli güncelleniyor. Windows Insider programına katılan kullanıcılar da işletim sisteminin en yeni özelliklerini herkesten önce deneme şansı yakalıyor. Redstone 14251 güncellemesinin detayları haberimizde.

Microsoft’un kulllanıcılardan aldığı geri bildirimler doğrultusunda geliştirdiği son masaüstü işletim sistemi Windows 10 için gün geçmiyor ki bir güncelleme yayınlanmasın. Gerek test programına katılan kullanıcıların kullandığı sürüm, gerekse de standart kullanıcıların kullandığı sürümde sıklıkla güncellemeler sunuluyor.

Insider programına katılan kullanıcılar için yayınlanan son güncelleme 14251 sürüm numarasını içeriyor ve genel olarak kullanıcıların karşılaştıkları hataların çözümüne yönelik bir güncelleme. Bazı PC oyunlarında pencere modundan tam ekran moduna geçerken görülen bir hata, bazı önyüklü uygulamalarda görülen aralıklı çökem sorunu, DPI ayarı yüzde 175’e getirildiğinde Dosya Gezgini’nin kilitlenmesi sorunları Redstone yapı 14251 ile çözülmüş durumda. Windows Update üzerinden son güncellemeyi hızlıca indirebilirsiniz.

Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir?

YORUMLAR