Windows 10 Mağazasından Teknik Ön İzleme Sahiplerine Büyük Sürpriz

Windows 10 Mağazasından Teknik Ön İzleme Sahiplerine Büyük Sürpriz

Windows 10 uygulamalar, video ve müzik gibi ürünleri kolayca bulunmaları için tek mağaza altına taşıyor.  Böylelikle ürünlere ulaşmak daha hızlı ve kolay olacak. Gelecek olan bazı sürpriz yeniliklerde Windows 10 Teknik Ön İzleme sahipleri hemen yararlanacaklar.

Microsoft uygulamaları filmleri ve müzikleri bir araya toplayarak mağazasına yerleştiriyor. Böylelikle çoklu platform tabanında mağazanın kullanımının daha kolay olacağı düşünülüyor. Bir televizyon programı hakkında gerekli bilgilerin Windows 10 mağazasından takip edilebileceğini de belirten Microsoft, çok yakında mağazasına çevrimdışı uygulama ve film indirme özelliği de getirecek.

Bu arada güzel haber şu ki, Windows 10 Teknik Ön İzleme sürümü sahipleri mağazanın tüm olanaklarından faydalanabilecekler. İstedikleri filmleri kiralayıp, istedikleri müzikleri indirebilecekler. Bu olanak şimdilik 20 ülke için geçerli olacak. Daha sonra bu sayının hızla artacağı da Microsoft tarafından açıklandı.

Gelecek ay yapılması beklenen Microsoft Uygulama Geliştiriciler Konferansında, Windows 10 mağazası hakkında daha detaylı bilgiler açıklanacak. Ancak görünen o ki, çoklu platformu hedefleyen Windows 10 her platformda tercih edilebilen kullanıcı dostu bir mağaza olmayı hedefliyor. 

Windows 10'un Yeni Özelliği Yüzümüzü Güldürecek

Windows 10 Telefon Sürümünün Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Windows 10'u Hızlı ve Zahmetsizce Kurun

YORUMLAR