Windows 10 Mobile Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesini Aldı

Windows 10 Mobile Windows 10 Yıl Dönümü Güncellemesini Aldı

2 Ağustos’ta PC platformu için yapılan Windows 10 Yıl Dönümü güncellemesi kısa bir aradan sonra Windows 10 Mobile platformu için de yayınlandı.

Eğer Windows 10 Mobil işletim sistemi kullanan bir akıllı cihazınız varsa bugünden itibaren güncellemenizi alabilirsiniz. PC üzerinde pek çok yenilik taşıyan Windows 10 Yıl Dönümü güncellemesi Cortana’ya verdiği ağırlıkla öne çıkıyordu. Aynı durum Windows 10 Mobile platformu içinde geçerli. Cortana bu güncellemeyle artık mobil cihazlarda da son derece efektif çalışıyor.

Hangi Windows 10 Mobile Cihazlar Güncellenecek

14393.67 sürüm sayılı bu güncelleme bugünden itibaren Windows Insider üyelerine yollanmaya başladı. Bu güncellemeyi alabilmek için Windows telefonunuzun Windows 10 Mobil yükseltme kriterlerini karşılayabiliyor olması gerekiyor. Eğer bir Lumia 650, 950 ya da 950 XL sahibiyseniz hiç beklemeden güncellemenizi alabilirsiniz.

Windows 10 Mobile Yıl Dönümü Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Cihazınızın Ayarlar sekmesinden Güncelleme ve Güvenlik seçeneğine gelerek Telefonu Güncelle butonunu tıklayın. Şimdilik bu güncelleme sadece kilitli olmayan cihazlarda yapılabiliyor. 

Facebook Messenger Windows 10 Mobile İçin Güncellendi

Windows 10 Mobile İnternet Kotalarını Kaldırıyor

YORUMLAR