Windows 10 Oyun Severleri Sevindirecek Yeni Bir Sürüm Daha Yayınladı

Windows 10 Oyun Severleri Sevindirecek Yeni Bir Sürüm Daha Yayınladı

Windows 10'un yayınladığı yeni yapı daha çok oyuncuları mutlu edecek gibi. Bu yeni yapı, My People özelliğine getirilen yeniliklerle beraber sadece oyunların seslerini de paylaşmanızı sağlıyor. Kısaca sesli oyun yayınlama seçeneği de işletim sistemine ekleniyor.

Microsoft bugün PC'ler için yeni bir Windows 10 önizlemesi yayınladı. Bu sürümün Eylül ayında sistemlere gelecek olan Windows 10 Creators Update güz güncellemesinin küçük bir parçası olduğu bildirildi. Güncelleme işletim sisteminde,  hem sosyal hem de eğlenceye yönelik geliştirmeler barındırıyor.

Bildiğiniz gibi, Windows 10 sadece düzeltmeler değil yeni özellikler de dahil olmak üzere düzenli olarak güncellenebiliyor.

Bu özelliklerin yanı sıra yukarıda gördüğünüz gibi görev çubuğunun üstünde animasyonlu bir emoji, görünmeyen mesajlar için bir sayaç ve dosyaları sürükleyip bırakarak veya paylaşım seçici yoluyla başka kullanıcılarla paylaşma özelliği de bu yeni sürüme dahil edilmiş.

Bunun yanında "Ayarlar" sayfası da yeni özelliklerle güncellenmiş. "Ayarlar" sayfası sistemlerimizin sağlık durumunu kontrol edebilecek bir özellik kazanmış. Sistem sağlığımızı bir bakışta görebilmemiz için Windows Defender Güvenlik Merkezi'nden bilgi çeken bir PC sağlığı bölümü, bu güncellemeye eklenmiş.

Windows 10 Creators Update Güncellemesini Elle Yapmayın!

Windows 10 ve Windows 7 Rekabeti Kızışıyor

Windows 10, Insider Servisi Üzerinden Yine Güncellendi

YORUMLAR