Windows 10 Redstone Sürüm 14291 İndirilmeye Hazır

Windows 10 Redstone Sürüm 14291 İndirilmeye Hazır

Windows’un büyük umutlarla hazırladığı Redstone 14291 sürümü, bu kez Microsoft Edge tarayıcısı için önemli güncellemeleri bünyesinde barındırıyor.

Microsoft’un Windows 10 için hazırladığı Redstone sürümünün 14291 numaralı sürümü Fast Ring kullanıcıları için indirilmeye hazır. Redstone’un final sürümünün de yaz aylarında PC’lere gelmesi düşünülüyor.

Windows 10 Redstone sürüm 14291 şimdilik sadece Fast Ring üzerinden güncelleme alanlar için hazır. Önümüzdeki hafta tüm kullanıcılara açık hale gelecek. Yeni sürüm Microsoft Edge tarayıcısını kullananlara yepyeni tecrübeler sunuyor.

Windows 10 Redstone Sürüm 14291 ne yenilikler getiriyor

Normal şartlar altında geçtiğimiz Kasım ayı için programlanmış olan Microsoft Edge tarayıcısı eklenti desteği, bu güncellemeyle beraber Windows 10 kullanıcılarının hizmetine sunuluyor. Böylece Microsoft Edge tarayıcısı da artık rakipleri olan Chrome ve Firefox gibi eklentileri destekleyebiliyor. Böylece tarayıcının performansı ve işlevselliği artırılıyor. Sekmeleri sabitleme, adres kutusuna sağ tıklayabilme ve işlevsel yeni menüler de bu güncellemeyle hayata geçiyorlar. “kopyala yapıştır arama” özelliği de Microsoft Edge tarayıcıya gelen ve kararlı bir işlev olarak dikkati çekiyor.

Surface Pro 3, Surface Pro 4 ve Surface Book cihazlar için bazı düzenlemeler getiren Windows 10 Redstone Sürüm 14291, bu cihazlardaki bazı kasılmalar ve donmalarda gideriliyor.

Redstone: Dev Windows 10 Güncellemesi Geliyor! Redstone Ne Zaman Gelecek ve Ne Değişecek?

Windows 10 Insider Kullanıcılarının Beklediği Güncelleme Yayınlandı

 

 

YORUMLAR