Windows 10 Skype Preview, USB 2.0 Audio ve Haritalar Güncellendi

Windows 10 Skype Preview, USB 2.0 Audio ve Haritalar Güncellendi

Windows 10 en son yaptığı 14926 derlemesinden sonra yeni bir güncelleme daha yapıyor. Bu güncellemeyle beraber Skype ön izleme, Haritalar uygulamaları ve Audio 2.0 USB desteği güncellendi.

Windows 10 sürekli olarak güncellenerek hala işletim sistemini inşa etmeye çalışıyor. Windows 10 Yıldönümü Güncellemesiyle beraber birçok uygulamayı “native uygulamalar” olarak bünyesine katan ancak bunları zorunlu da kılmayan Microsoft, 14926 derlemesinin ardından Windows 10 14931 sürümüne güncelleniyor.

Windows 10’a gelen 14931 derlemesi beraberinde şu yeniliklerle geliyor.

  • Haritalara trafik ışıkları da ekleniyor. Trafik durumunun da eş zamanlı olarak kontrole edilebilme özelliği artık Windows 10 Haritalara eklenmiş.
  • Skype Preview artık varsayılan mesajlaşma olarak ayarlanabiliyor. Böylelikle işletim sistemine daha işlevsel olarak entegre olabiliyor.
  • Hesap Makinesi, Saat ve Alarmlar gibi dahili uygulama modülerinde de iyileştirmeler gözlenebiliyor.  

Bu uygulama tabanlı yeniliklerin yanı sıra donanım olarak da USB 2.0 çıkışında Audio kalitesinin artırıldığı da dikkat çekiyor. Özellikle Groove Music uygulaması ile kararlı bir şekilde entegre olan bu özellik, müzik severleri mutlu edecek.

Microsoft Edge Tarayıcı Yeni Bir İstatistikle Yine Chrome’a Hava Attı 

YORUMLAR